TAVA_SKANA_LOGO
no image
Reģistrēties     Aizmirsu paroli     Lietotājvārds:   Parole:  
Pirkumu grozā 0 preces

Pierakstīties jaunumiem uz e-pastu

Vārds*:
e-pasts*:

Interneta veikals "TAVA SKAŅA" (www.yoursound.lv) tika izveidots sakarā ar arvien pieaugošo interneta veikalu popularitāti visā pasaulē. Mūsu interneta veikals klientiem pieejams jau no 2011.gada februāra. 

Par mūsu faktisko veikalu TAVA SKAŅA :

Kopš 2011.gada augusta veikals TAVA SKAŅA atrodas jaunās, plašās telpās - Tērbatas ielā 46, Rīgā. Sakarā ar to, ka jaunās telpas ir krietni lielākas par iepriekšējām, saviem klientiem varam piedāvāt vēl vairāk preču. Tapēc esiet laipni gaidīti apmeklēt jauno veikalu. Veikala mājaslapas adrese : www.tavaskana.lv .

2001.gada 25.aprīlī Rīgā, Dzirnavu ielā , "Upīša pasāžas" teritorijā mēs atvērām mūzikas preču veikalu "TAVA SKAŅA". Veikalā nopērkami pasaulē labi pazīstamu un sevi pierādījušu firmu produkti. To skaitā ir tādas preces kā ģitāras, bungas, taustiņinstrumenti, dažāda veida apskaņošanas un gaismu efektu iekārtas un to aksesuāri. Preces tiek piedāvātas gan iesācējiem, gan profesionāļiem. Skaņas un gaismu iekārtas izmantojamas kafejnīcu, koncertzāļu, brīvdabas pasākumu un dažādu citu pasākumu apskaņošanai un gaismu efektu nodrošināšanai. Lielāko daļu preču mēs importējam pa tiešo no ražotāja, bet pārējās iepērkam no ražotāja pārstāvjiem, tapēc varam nodrošināt preču kvalitāti un atbilstību visaugstākajā līmenī. 

Mēs esam pagodināti par to, ka Jūs esat mūsu klientu pulkā, taču ja vēl neesat bijuši mūsu veikalā, tad esiet laipni gaidīti, jo  mēs ar prieku Jums palīdzēsim uzsākt vai turpināt iesākto ceļu mūziķa karjerā, vai palīdzēsim Jums izvēlēties kādu no piemērotākajiem risinājumiem skaņas un gaismu tehnikas jomā. Un, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, Jūs ērti varēsiet izvēlēties sev piemerotās preces mūsu interneta veikalā 24 stundas diennaktī!

Ar cieņu,
TAVA SKAŅA kolektīvs

Veikals TAVA SKAŅA bildēs ...
veikals TAVA SKAŅA
veikala TAVA SKAŅA ģitāru zāle
veikala TAVA SKAŅA sintezatoru zāle
veikala TAVA SKAŅA klavieru zāle
veikala TAVA SKAŅA studijas iekārtu zāle
veikala TAVA SKAŅA akustisko sistēmu zāle
veikala TAVA SKAŅA mikserpultis
veikala TAVA SKAŅA perkusiju zāle
veikala TAVA SKAŅA bungu zāle
veikala TAVA SKAŅA aksesuāri