0.00 EUR
Reģistrēties

Piegādes izmaksas

Preču piegādes cenrādis EUR ar PVN

Preču piegādes cenrādis (svars līdz 20kg) :

  • Preču piegāde Rīgā : 5.00
  • Preču piegāde lielākajās pilsētās un novados* : 10.00
  • Preču piegāde pārējā Latvijas teritorija : 15.00

Preču piegādes cenrādis (svars no 20kg līdz 31.5 kg) :

  • Preču piegāde Rīgā : 10.00
  • Preču piegāde lielākajās pilsētās un novados* : 15.00
  • Preču piegāde pārējā Latvijas teritorija : 25.00

Lielgabarīta Preču piegādes cenrādis (svars no 31.5 kg līdz 50kg) :

  • Preču piegāde Rīgā : 15.00
  • Preču piegāde lielākajās pilsētās un novados* : 20.00
  • Preču piegāde pārējā Latvijas teritorija : 30.00

Uzmanību ! Lielgabarīta preces (svars no 31.5 kg līdz 50kg) izkraušanu no transporta jānodrošina saņēmējam ! Ja Jums nav iespējas piesaistīt palīgu, tad paziņojiet par to iepriekš un mēs norīkosim papildus krāvēju. Maksa par papildus krāvēju ir EUR 15.00 ar PVN (Rīgā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Saldū, Liepājā, Talsos, Ventspilī, Valmierā, Cēsīs, Gulbenē), un EUR 20.00 ar PVN (Visā pārējā Latvijas teritorijā). Ja preces saņemšanas brīdī nebūs iespējams izkraut preci pasūtītāja vainas dēļ, tad preci nosūtīs atkārtoti ar nākamo piegādi, bet par to pasūtītājam būs jāmaksā atkārtota piegādes maksa ! Tapēc lūdzam izvērtēt vai varēsiet izkraut Lielgabarīta preci saviem spēkiem, vai tomēr būs nepieciešams papildus krāvējs.

*lielākās pilsētas un novadi : 
Pilsētas - Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils
Novadi - Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Mālpils, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas, Stopiņu, Sējas, Ķekavas.

Lielgabarīta Preču piegāde, kuru svars pārsniedz 50kg, tiks aprēķināta katrā atsevišķā gadījumā un par to nosūtīta informācija pasūtītājam pirms rēķina apmaksas.

Uzmanību ! Preču piegādi neveic sestdienās (izņemot par papildus samaksu 3.00 EUR ar PVN) un svētku dienās. Tādējādi šīs dienas nav uzskatāma par preču piegādes dienām. Tas nozīmē, ka, ja preču apmaksu esam saņēmuši piektdienā, tad preci nodosim kurjeram pirmdien, ja nākamā darba diena ir pirmdiena.

Ja Jums ir radušās problēmas ar preču piegādi, termiņu vai jebkādas citas problēmas, kas saistītas ar preču piegādes laiku, lūdzu, informējiet mūs nosūtot vēstuli uz mūsu e-pasta adresi. Paldies.

Uzmanību ! Preci var saņemt tikai maksātājs uzrādot personu apliecinošu dokumentu ! Ja  plānots, ka preci saņems trešā persona, tad e-pastā norādiet Vārdu, Uzvārdu, personas kodu un kontakttālruni.

Ja Jums ir kādi jautājumi par preču piegādes izmaksām - droši sazinieties ar klientu konsultantu.

captcha